Ana içeriğe atla

Konuşmacı: Abdulhadi TURUS (YTB Başkan Yardımcısı)

Tarih: 26 Kasım 2020 Perşembe

Saat: 19:00

Etkinlik Linki: https://asbu-edu-tr.zoom.us/j/92602348474

career talks

ASBÜ Kariyer Merkezi olarak tüm öğrenci ve mezunlarımızı; kariyer gelişimlerini bir adım öteye taşımak, çalışmak isteyecekleri kurumlarla buluşturmak amacıyla çevrimiçi olarak gerçekleştireceğimiz  “Career Talks” etkinlik dizisine davet ediyoruz.

Çok çeşitli devlet kurumları, şirketler ve sivil toplum kuruluşlarındaki çalışma ve staj imkanlarının neler olduğunu, başvuran adaylarda hangi özelliklerin arandığını, ilgili kurumda çalışma deneyiminin sizlere neler katabileceğini söz konusu kurumlardaki en yetkili isimlerden öğrenme olanağına sahip olacaksınız. Çevrimiçi canlı bağlantı ile gerçekleştirilen etkinliğimizin sonunda, aklınızdaki sorulara ilk elden cevap bulma fırsatı yakalayacaksınız.

Bu kapsamdaki üçüncü etkinliğimizde yurtdışındaki vatandaşlarımız, kardeş topluluklarımız ile Türkiye'de öğrenim gören uluslararası burslu öğrencilerimize yönelik çalışmaları koordine eden Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı'nı (YTB) yakından tanırken YTB'deki kariyer imkanlarını ve işe alım süreçlerini YTB Başkan Yardımcısı Sn. Abdulhadi TURUS'tan dinleyeceğiz. 26 Kasım 2020 Perşembe 19:00'da başlayacak etkinliğimize Zoom bağlantısı üzerinden dilediğiniz yerden katılabilirsiniz: https://asbu-edu-tr.zoom.us/j/92602348474

İlanlar, etkinlikler ve duyurulardan en önce haberdar olmak için Kariyer Merkezimizin web sayfası ve sosyal medya hesaplarını düzenli olarak ziyaret etmenizi önerir, ihtiyacınız olduğu her zaman Kariyer Merkezimizden destek alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Sevgi ve saygılarımızla.

ASBÜ Kariyer Merkezi

kariyer.asbu.edu.tr

instagram.com/kariyer.asbu

twitter.com/AsbuKariyer

Tarih
26/11/2020, Perşembe , 19:00:00

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz.

asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.