0 asbü-background-image

Translations:

Translations:


İŞLETME YÖNETİMİ NEDİR?

• İşletme yönetimi, belirlenen örgütsel amaçlara ulaşmak için çalışanların ve kaynakların en iyi şekilde nasıl koordine edilmesi ve yönetilmesi gerektiğine odaklanır.

> devamı için tıklayın.

NEDEN ASBÜ İŞLETME BÖLÜMÜ?

• Günümüzdeki en değerli kaynağın ‘insan’ olduğunun bilincindeyiz. Bu noktadan hareketle, ASBÜ İşletme Bölümü, öğrencilerini, iş dünyasının ve akademinin değişen koşullarına uyum gösterebilecek, fark yaratıcı ve katma değer oluşturacak çözümler üretebilecek, analitik yaklaşımı benimsemiş, bilimsel bilgi ve bilişim teknolojileri donanımına sahip bireyler olarak yetiştirmeyi amaç edinir.

> devamı için tıklayın

NASIL BİR DERS PROGRAMI?

• Güçlü ve deneyimli akademik kadrosuyla bölümümüz, kamu ya da özel sektör alanını tercih edecek öğrencilerimize günümüzün zorlu rekabet koşullarında başarılı olmaları için gerekli bilgi ve beceriyi kazandıracak, akademik kariyer yapmak isteyen öğrencilerimize de nitelikli bir eğitim sunacaktır.

> devamı için tıklayın

ASBÜ İŞLETME BÖLÜMÜ MEZUNLARI NE YAPAR?

• İşletme bölümü mezunlarımız, kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren çeşitli organizasyonlarda uzman, yönetici ya da danışman olarak çalışma olanağına sahip olabileceklerdir.

> devamı için tıklayın