1 asbü-background-image

Translations:

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi

ASBÜ TANITIM  FİLMİ

"ASBÜ'nün vizyonu dünyadaki araştırma üniversiteleri arasında, sosyal bilimler araştırmaları alanında etkin bir konuma gelmektir."

Translations:

[#left_menu#]

Akreditasyon

EAQUALS (Devam etmekte)

European Association for Quality Language Services, Avrupa’da Dil Eğitim Kalite akreditasyonu konusunda çalışmalar yürüten bir kurumdur. Dil Merkezimiz Müfredat programları AKTS (ECTS) iş yükü hesaplamaları ve ilgili kurumun, eğitim ve öğretim, müfredat geliştirme, ölçme ve değerlendirme, akademik yönetim, akademik kaynaklar, öğrencilere ve personele sağlanan imkanlar, öğretim kadrosunun kalitesi, iletişim ve kurumsal altyapı alanlarında projelendirerek, önümüzdeki iki sene içerisinde kurumsal akreditasyon süreci tamamlanacaktır.

Cambridge DELTA Sertifikasyonu

Üniversitemizde yabancı dil konusunda hizmet veren tüm İngilizce okutmanlarımızın alanlarındaki en prestijli sertifikasyon programı olan Cambridge University Delta sertifikasyon sürecinden geçmesi yönünde kurumsal bir ilke kararı benimsenmiştir. DELTA Sertifikası Cambridge Üniversitesi’nin bir parçası olan, Cambridge English Language Assessment tarafından verildiği için uluslararası düzeyde tanınmakta ve saygı görmekte olup, bir kalite ölçütü olarak algılanmaktadır.